Medewerkers


Paul Nulens
- Vennoot-zaakvoerder                    
paul.nulens@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 10
F +32 (0) 89 71 91 20

Dirk Heymans
dirk.heymans@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 10
F +32 (0) 89 71 91 20

Anita Janssen                                                      
anita.janssen@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 16
F +32 (0) 89 71 91 20

Annemie Bergmans
annemie.bergmans@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 12
F +32 (0) 89 71 91 20

                                                                                                                       Anouk Hermans
anouk.hermans@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 17
F +32 (0) 89 71 91 20


Frank Snellings
frank.snellings@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 18
F +32 (0) 89 71 91 20


Hanne Franssen
hanne.franssen@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 13
F +32 (0) 89 71 91 20


Jessica Bodson

Jessica.bodson@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 15
F +32 (0) 89 71 91 20


Kathleen Bekkers
kathleen.bekkers@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 24
F +32 (0) 89 71 91 20


Lisette Jorissen
lisette.jorissen@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 11

F +32 (0) 89 71 91 20


Semmie van Kuijk
semmie.vankuijk@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 10
F +32 (0) 89 71 91 20


Tanja Dassen
tanja.dassen@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 10
F +32 (0) 89 71 91 20 

Veerle Vandebriel
veerle.vandebriel@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 10
F +32 (0) 89 71 91 20


                                                                                                                      Wendy Croux
wendy.croux@nhpaccountants.be
T +32 (0) 89 71 91 23
F +32 (0) 89 71 91 20


Laatste nieuws

12 8 2019

Aanvullend pensioen voor zelfstandigen zonder vennootschap
Lees meer

05 8 2019

Als uw elektrische bedrijfswagen op benzine rijdt
Lees meer

01 8 2019

De forfaitaire kilometervergoeding van 1 juli 2019 tot 30 juni 2020
Lees meer